Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662

Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!
Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!Ton Pape - Gouache - Geometrisch Abstract nr 2662 kopen? Bied vanaf 40!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout58 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton Pape maakte geometrisch abstract werk.

Deze gouache heeft nr 2662

We verzenden het werk veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24)

Lid sinds 2017
399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
43 cm
58 cm
30 cm
40 cm
Starttijd:07-07-2022 om 13:02
Eindtijd:17-07-2022 om 19:46
Openingsbod € 40
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland