Ton Pape - zonder titel

Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk: gouache op papier van  de Haagsche kunstenaar Ton Pape.   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
30 cm
40 cm
Starttijd:08-07-2022 om 12:00
Eindtijd:22-07-2022 om 22:37
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland