Ton Pape - zonder titel - Verkocht

Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk; gouache op papier van kunstenaar Ton Pape.   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Ton Pape (1916-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
45 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 15:33
Eindtijd:15-01-2023 om 11:09
Pilu0922
14 jan. / 21:05
€ 25