Ton Schulten - Dorpskern, 1996 FVB

Ton Schulten - Dorpskern, 1996 FVB kopen? Bied vanaf 425!
Ton Schulten - Dorpskern, 1996 FVB kopen? Bied vanaf 425!Ton Schulten - Dorpskern, 1996 FVB kopen? Bied vanaf 425!Ton Schulten - Dorpskern, 1996 FVB kopen? Bied vanaf 425!
  • Ton Schulten (1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie zeefdruk van Ton Schulten. Het werk is in zeer goede staat.
Het werk zit in een lijst met een fraai passe partout. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar en kan zo aan de muur! U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per koerier toegestuurd krijgen.
Ook kunnen wij uw aankoop nabetaling opslaan en uw lijstwerk verzorgen.
Foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Ton Schulten (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3726 verkochte items
Alle items van deze verkoper (487)
110 cm
93 cm
81 cm
63 cm