Grote ingelijste zeefdruk van Ton Schulten. Titel: Noorderlicht. Jaar: 2000. Oplage: 144/180. Afmetingen incl lijst: H103 x b81.5cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b50cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Ton Schulten is een Nederlands schilder. Schulten werd geboren als zoon van een bakker in Ootmarsum en groeide op in een katholiek middenstandsgezin met zes kinderen. Vanaf 1956 bezocht hij de Academie voor Kunst en Industrie te Enschede, waar hij in 1962 cum laude afstudeerde als grafisch ontwerper en vormgever.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.