Ton Schulten - Zonovergoten II - Verkocht

Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!
Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!Ton Schulten - Zonovergoten II kopen? Bied vanaf 195!
  • Ton Schulten (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 35 cm (h x b)
Lijst80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180
Fraaie zeefdruk van Ton Schulten, in goudkleurige houten lijst.

Zie ook lot met bijpassende zeefdruk Zonovergoten I

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden.  Het risico van glasbreuk is ondanks zorgvuldige verpakking voor de koper.

Ton Schulten (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  monschau
FA. (11)

421 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
58 cm
80 cm
35 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 270,00
Starttijd:25-06-2018 om 15:48
Eindtijd:08-07-2018 om 20:50
Biedingen (6)
YvonneKoenen
07 jul. / 08:39
€ 270
M_Art
07 jul. / 08:38
€ 250
YvonneKoenen
07 jul. / 08:38
€ 245
M_Art
07 jul. / 08:37
€ 225
YvonneKoenen
07 jul. / 08:37
€ 205
M_Art
25 jun. / 22:35
€ 195