Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd

Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!
Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!
  • Ton van Kesteren (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
"Abstraction" is een zeefdruk van de bekende kunstenaar Ton van Kesteren uit 2000. De zeefdruk is handgesigneerd en genummerd: 162 van 200.

Ton van Kesteren (1942) is een veelgevraagd Nederlands kunstenaar.
Hij volgde opleidingen aan de academie voor beeldende kunsten St. Joost in Breda en aan de academie V.S.V.U. te Bratislava.Ton woont en werkt in Hoorn in een oud schoolgebouw. Zijn werk is opgenomen in tal van collecties en hij exposeert in binnen- en buitenland.
in een prima staat
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Ton van Kesteren (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jobf
Lid sinds 2019
55 verkochte items
Alle items (3)
75 cm
55 cm