Ton van Kesteren - 'Abstraction' - grote zeefdruk, handgesigneerd en genummerd
Omschrijving
Ton van Kesteren (1942)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
2000
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
200
"Abstraction" is een zeefdruk van de bekende kunstenaar Ton van Kesteren uit 2000. De zeefdruk is handgesigneerd en genummerd: 162 van 200.
Ton van Kesteren (1942) is een veelgevraagd Nederlands kunstenaar. Hij volgde opleidingen aan de academie voor beeldende kunsten St. Joost in Breda en aan de academie V.S.V.U. te Bratislava.Ton woont en werkt in Hoorn in een oud schoolgebouw. Zijn werk is opgenomen in tal van collecties en hij exposeert in binnen- en buitenland.
Zeer Goed
in een prima staat
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 16,00
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00