Ton van Kesteren - Grote zeefdruk, handgesigneerd, genummerd (2 van 35)
Omschrijving
Ton van Kesteren (1942)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
50 x 63 cm (h x b)
Passe-partout
69 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
35
Deze mooie grote zeefdruk z.t. van de bekende kunstenaar Ton van Kesteren is handgesigneerd en genummerd: 2 van 35.
Ton van Kesteren (1942) is een veelgevraagd Nederlands kunstenaar. Hij volgde opleidingen aan de academie voor beeldende kunsten St. Joost in Breda en aan de academie V.S.V.U. te Bratislava.Ton woont en werkt in Hoorn in een oud schoolgebouw. Zijn werk is opgenomen in tal van collecties en hij exposeert in binnen- en buitenland.
Zeer Goed
werk verkeerd in een prima staat
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 16,00
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00