Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage - Verkocht

Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!

Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!Ton van Riel - Café Lijnbaan, 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 50!
  • Ton van Riel (1921)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gouache ca. 12x14, linksonder gesigneerd Ton van Riel en rechtsonder  "op de hoek Lijnbaan Westeinde"
Werk zal zijn uit de jaren '70.
Gouache is op de mooiste manier ingelijst.

Personen zijn wat naïef neergezet.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00

Ton van Riel (1921)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
42 cm
40 cm
14 cm
12 cm