Ton Vroman - Abstract 1

Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!
Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 1 kopen? Bied vanaf 95!
  • Ton Vroman (1948)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Drager Karton
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 42.7 x 32.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi abstract werk van Ton Vroman. Hij heeft repen karton beschilderd en deze op een kartonnen ondergrond gedaan. Het geeft een verassend en spannend effect, omdat de kunstenaar het uiteindelijk resultaat spontaan wil laten ontstaan.
Het werk is achter glas.
Het werk is achter glas

Ton Vroman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jako
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
32.7 cm
42.7 cm
30 cm
40 cm