Ton Vroman - Abstract 2

Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!
Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!Ton Vroman - Abstract 2 kopen? Bied vanaf 95!
  • Ton Vroman (1948)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 42.7 x 32.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi abstract werk van Ton Vroman.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Ton Vroman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jako
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
32.7 cm
42.7 cm
30 cm
40 cm