Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg

Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!
Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!Toni Onley - C4393-2C - Ice Berg kopen? Bied vanaf 100!
  • Toni Onley (1928-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage68/75
Toni Onley, Ice Berg, zeefdruk, oplage 68/75, r.o. gesigneerd, 57x75 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Toni Onley (1928-2004)

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
75 cm
57 cm
Starttijd:10-03-2020 om 13:38
Eindtijd:19-03-2020 om 20:01
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier