Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM"

Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!
Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!
  • Toon de Haas (1929-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi expressionistische aquarel van Volendam door Toon de Haas (1929-2015)

Toon de Haas werd geboren op Texel en verhuisde als twintiger naar Amsterdam. Hij kon goed overweg met pen en penseel en gaandeweg ontwikkelde hij zich tot zelfstandige kunstenaar. Later verhuisde hij naar Amstelveen, waar hij alweer een jaar of veertig woonde.
Zijn schilderijen zijn bijzonder geliefd. Toon de Haas maakte ook veel portretten. Van Texelaars en mensen uit Amstelveen. Zoals De Haas op Texel werd gewaardeerd, was dat ook in Amstelveen het geval, hij kreeg er zelfs een koninklijke onderscheiding. Ook schilderde hij bloemstillevens, kleurige bloem- en andere taferelen en studio-interieurs.

Toon de Haas (1929-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
57 cm
47 cm
44.5 cm
35 cm
Sluit over 9d 7u 30m 34s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd:26-01-2023 om 14:21
Eindtijd:09-02-2023 om 21:37