Toon Koster - Zonder titel - Verkocht

Toon Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!

Toon Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!Toon Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!Toon Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
  • Toon Koster (1913-1989)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een vroeg en bijzonder werk van deze kunstenaar Toon Koster staat bekend om zijn donkere werk vaak zijn dat landschappen stillevens deed hij weinig en zeker niet met dit soort kleuren buiten deze feiten behoort dit werk tot de beste 5% van zijn oeuvre
Conditie van zowel het werk als lijst zeer goed

Toon Koster (1913-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  nelleke1958
197 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
92 cm
72 cm
80 cm
60 cm