Toon Teeken - zonder titel

Toon Teeken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Toon Teeken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Toon Teeken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1047)
  • Toon Teeken (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie houtdruk van Toon Teeken (1944).
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Pandemie-tip:U kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.

Toon Teeken (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:52
Eindtijd:29-05-2022 om 10:37
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland