Toshimitsu Imai - Litho, Dix mille aubes - Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Toshimitsu Imai - Litho, Dix mille aubes - Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Toshimitsu Imai - Litho, Dix mille aubes - Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Toshimitsu Imai - Litho, Dix mille aubes - Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Toshimitsu Imai - Litho, Dix mille aubes - Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Toshimitsu Imai (1928-2002)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen61.5 cm x 81.5 cm (h x b)
Lijst99 cm x 119 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/75

Deze litho werd in opdracht vervaardigd voor de serie Mémoire de la liberté, welke als geheel in 1991 werd tentoongesteld en gepubliceerd. Ter ere van de universele verklaring voor de rechten van de mens werd een grote groep internationale kunstenaars gevraagd een werk - met vrijheid als thema - te vervaardigen. Wij bieden nu diverse werken uit deze bijzondere serie aan.

Literatuur: Mémoire de la liberté, les artistes imagent la liberté, Parijs: Gefrart-UNESCO, 1991.

Toshimitsu Imai (1928-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
119 cm
99 cm
81.5 cm
61.5 cm
Dit item is verkocht voor 253,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 15:08
Eindtijd:17-01-2021 om 20:29
Biedingen (2)
Fan2020
17 jan. / 20:20
€ 220
gijsboudens
17 jan. / 19:57
€ 200