Toussaint Essers - Histoire Triste - Verkocht

Toussaint Essers - Histoire Triste kopen? Bied vanaf 119!

Toussaint Essers - Histoire Triste kopen? Bied vanaf 119!Toussaint Essers - Histoire Triste kopen? Bied vanaf 119!
  • Toussaint Essers (1959)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Techniek Acryl
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sprekend origineel werk van Toussaint Essers uit 1991

Handgesigneerd:Ja
Lijst:Mooie houten lijst met passepartout
Techniek:Acrylverf op board
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,99
Naar België € 29,99

Toussaint Essers (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  colourfulartlimburg
945 verkochte items
Alle items (82)
87 cm
38 cm
69 cm
20 cm