Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen - Verkocht

Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!

Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!Trudy Sodenkamp - Jongetje met de blauwe ogen kopen? Bied vanaf 95!
  • Trudy Sodenkamp (1916)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Indringend en ontroerend portret van de hand van Geertruida Antonia Sodenkamp (1916). Achter glas in originele houten baklijst. De datering is vermoedelijk circa 1960. Vanwege gewicht, omvang en kwetsbaarheid kan het werk alleen worden afgehaald of bezorgen in overleg.

Trudy Sodenkamp (1916)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items (0)
54 cm
64 cm
38 cm
48 cm