Twan van de Vorstenbosch - Twan van de Vorstenbosch: Kleurenlitho,Dame met auto

Twan van de Vorstenbosch: Kleurenlitho,Dame met auto kopen? Bied vanaf 60!
Twan van de Vorstenbosch: Kleurenlitho,Dame met auto kopen? Bied vanaf 60!Twan van de Vorstenbosch: Kleurenlitho,Dame met auto kopen? Bied vanaf 60!
  • Twan van de Vorstenbosch (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenlitho met lijst is 100x80 cm

(Zeer) Goede conditie

Jaar 1990  Nummer   109 van 500

Liefst ophalen maar kan ook via verzenden (+ € 17,50 of € 35,00 in EU)

Groter dan 100x50 cm!

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland