Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) - Verkocht

Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!
Design

Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!Pallme Koenig - Twee Prachtige Zware Bol Glazen Vazen Pallme Konig-Loetz (1900-1944) kopen? Bied vanaf 100!
  • Pallme Koenig (1786-1945)
Type kunstwerkDesign
StijlArt Deco
Afmetingen21 x 18 cm (h x b)
Gewicht3000 gram
GemerktOngemerkt
Aangeboden Twee Zeldzame en moeilijk te vinden vazen die ik toeschrijf aan het feit dat hij is gemaakt door Pallme Koenig uit Templitz, Oostenrijk, wat nu het moderne Tsjechië is.
Glas zit vol met Zilver Stukjes prachtig Gestileerd.
Deze vazen wordt beschouwd als in zeer goede staat omdat er geen scheuren, spaanders of deuken zijn.
Degenen onder u die kunstwerken verzamelen uit de Pallme Konig, Loetz of Boho glasfabrieken, u zult zeer tevreden zijn met deze twee vazen. Deze vazen zijn gemaakt circa 1900-1920.
Vazen in het echt vele malen mooier als op de fotos.Een zeer goedkope aanbieding voor verzamelaars, liefhebbers en het zeer speciale geschenk.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.
Afmeting Hoog 21cm en Breed 18cm.
Gewicht is ruim 3000 Gram

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Pallme Koenig (1786-1945)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  Arnoldus3
Lid sinds 2021
104 verkochte items
18 cm
21 cm