Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Fotografie |
Jaartal | 1997 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 49 x 40 cm (h x b) |
Passe-partout | 72 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote foto van Ulay (Frank Uwe Laysiepen) uit 1997. C-print (denk ik) gemonteerd op plastic en vervolgens in passe-partout geplaatst, met reliëfstempel “Uwe Laysieper” op de foto en op het passe-partout met potlood gesigneerd en gedateerd (1989-97). In redelijk goede conditie; aan de rechter kant van de foto zitten over de hele lengte ongeveer 10 kreukjes (zie foto) en het passe-partout is niet smetteloos. De foto kan eenvoudig uit het passe-partout gehaald worden.
Afmetingen: 72cm x 63cm (incl. passe-partout), 49cm x 40cm (foto)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Door de dikte van het papier kan het blad niet opgerold worden en dus niet in een koker. De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Aan de rechter kant van de foto zitten over de hele lengte ongeveer 10 kreukjes (zie foto) en het passe-partout is niet smetteloos. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-12-2020 om 23:17 |
Eindtijd | 8-12-2020 om 17:45 |