Belgische Schilder afkomstig van Waasmunster. °1897-1986. Hij volgde
in zijn geboortedorp Waasmunster academie, gevolgd door een opleiding
voor de schilderkunst op het academie te Sint-Niklaas en Gent. Later
startte hij in de Vlaanderenstraat te Gent een kunstgalerij.
In
zijn werken gebruikte hij een typisch Vlaamse thematiek. Hij schilderde
vooral Vlaamse dorpjes met kerken en molens maar ook winterlandschappen,
knotwilgen en portretten.
Naast het schilderen met olieverf
werkte hij met pastelkrijt en houtskool. Hij ontwierp een eigen stijl
met grote gekleurde zandtapijten. Hiermee boekte hij internationaal
succes met als hoogtepunt de Wereldtentoonstelling van 1964 in New York.
olieverf op doek gesigneerd en ingekaderd algemeen goede staat. 40 cm x 56 cm doekmaat met kader 52 cm x 67 cm
Zeer Goed
algemeen goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kruibeke, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 11,00