David LaChapelle - Angelina Jolie
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - handgesigneerde ets - ingelijst
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 7 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.