Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010

Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 483,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Valentin Bakardjiev (1970)
Jaartal2010
OnderwerpDieren
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek van Valentin Bakardjiev. Jaar: 2010. Titel: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond. Afmetingen werk: H100 x b100cm.  Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Herkomst: Galerie Lindeman, Heerde.

Geboren: 1970, Sliven, Bulgarije
Nadat Valentin Bakardjiev zijn Highschool of Arts had verlaten, mocht hij toetreden tot the Union of Bulgarian artists. Dit maakte het voor hem mogelijk om op groter terrein bekendheid te krijgen. In 2004 won hij de Golden Medal at the Fine Art Competition in Italie. Daarna vertrok hij naar de Dominicaanse Republiek.

Veel van de huidige werken van Valentin Bakardjiev tonen dan ook modellen met een getinte huidskleur. De ontstane Caribische koorts doet zijn werk verder boven het logische, het alledaagse uitstijgen. Zijn zoektocht naar het nieuwe, het verre en het andere resulteert in een stijl die zijn totale oeuvre weerspiegelt. De kunst van Bakardjiev kenmerkt zich door eenvoudige composities waarin de mens centraal staat. De dromerige sfeer wordt versterkt door de vele wereldse ornamenten en delicate kleuren, neergezet met een licht penseelstreek en afgewerkt met bladgoud. Onlangs heeft Valentin Bakardjiev zich in Nederland gevestigd. Ook hier heeft zijn koortsachtige zoektocht naar het oer-Hollandse zich al verweven met het meer wereldse.

Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een (kunst)koerier.

In zeer goede staat

Valentin Bakardjiev (1970)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
100 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 483,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2021 om 12:04
Eindtijd:02-08-2021 om 19:08

Biedingen (12):

Scheepenburg
2 aug. / 19:00
€ 420
trouillotced
2 aug. / 18:57
€ 400
Scheepenburg
2 aug. / 18:57
€ 400
trouillotced
2 aug. / 18:56
€ 380
Scheepenburg
2 aug. / 18:56
€ 360
trouillotced
30 jul. / 12:23
€ 340
caro1964
30 jul. / 12:17
€ 320
trouillotced
30 jul. / 12:17
€ 300
caro1964
30 jul. / 12:17
€ 285
trouillotced
30 jul. / 12:16
€ 265
caro1964
30 jul. / 12:16
€ 245
trouillotced
30 jul. / 11:57
€ 225