Valentin Oman - Valentin Oman ETS - Verkocht

Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!Valentin Oman  ETS kopen? Bied vanaf 1!
  • Valentin Oman (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Met lijst ca 40 x 40 cm.

1983

Valentin Oman (1935)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  HetKunsthuys
523 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)