3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Bart Hamelink - Levendige kunst kopen? Bied vanaf 10!
Bart Hamelink (1976) Nederlands Levendige kunst
TechniekAcryl
Afmetingen165 x 175 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Bronzen beeld de overwinning kopen? Bied vanaf 10!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Bronzen beeld de overwinning
TechniekBrons
Afmetingen12 x 14 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ricardo Vintage kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Ricardo Vintage
Afmetingen17 x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerPaneel
€ 10
Josien Brenneker - `Drei Männer im Schnee I` [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 10!
Josien Brenneker (1950) Nederlands `Drei Männer im Schnee I` [OPRUIMING]
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
John van Kooten - "Koninklijke kunst" | portfolio met 16 etsen kopen? Bied vanaf 10!
John van Kooten (1952) Nederlands "Koninklijke kunst" | portfolio met 16 etsen
TechniekPortfolio
Afmetingen44.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret jongetje kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Portret jongetje
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Frank Sinatra - a passionate life dvd kopen? Bied vanaf 10!
Frank Sinatra (1915-1998) Amerikaans a passionate life dvd
TechniekOverig
Afmetingen19 x 14 cm (h x b)
€ 10
Frank Sinatra - DVD Frank Sinatra the man and his music kopen? Bied vanaf 10!
Frank Sinatra (1915-1998) Amerikaans DVD Frank Sinatra the man and his music
TechniekOverig
Afmetingen19 x 14 cm (h x b)
€ 10
Michel Ciry - la religeuse kopen? Bied vanaf 10!
Michel Ciry (1919-2018) Frans la religeuse
TechniekDroge Naald
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Kees van Bohemen - Doortje ( proefdruk voor Prent 190) kopen? Bied vanaf 10!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Doortje ( proefdruk voor Prent 190)
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
€ 10
Alexander Gerhardus Dieperink - aan de kade kopen? Bied vanaf 10!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands aan de kade
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stadsgezicht.
Afmetingen54 x 68 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Anton van den Horst - Druk met zandstructuur, Edition kopen? Bied vanaf 10!
Anton van den Horst (1924-2002) Nederlands Druk met zandstructuur, Edition
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Gerard Schaperkotter - staand naakt 2x kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands staand naakt 2x
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Vaas met bloemen.
TechniekAquarel
Afmetingen67 x 57 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Ludwig Rohbock - ‘s Gravenhage - Het Stadhuis kopen? Bied vanaf 10!
Ludwig Rohbock (1824-1893) Duits ‘s Gravenhage - Het Stadhuis
TechniekGravure
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - 7 vintage antieke auto porseleinen trinket / snack dishes kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 7 vintage antieke auto porseleinen trinket / snack dishes
Afmetingen2 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht325 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Landschap
Afmetingen70 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Els Devrieze - Wild & Free wolf kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wild & Free wolf
TechniekGiclée
Afmetingen43 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Rembrandt van Rijn - Rembrandt van Rijn - (naar) - 8 gravures door verschillende graveurs kopen? Bied vanaf 10!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands Rembrandt van Rijn - (naar) - 8 gravures door verschillende graveurs
TechniekGravure
Afmetingen71 x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Jef Van Grieken - Aan zee kopen? Bied vanaf 10!
Jef Van Grieken (1950) Belgisch Aan zee
TechniekLitho
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Els Devrieze - Uit de diepten kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Uit de diepten
TechniekAcryl
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 25
5 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Orang malu van coromandel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Orang malu van coromandel
TechniekHout
Afmetingen10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
5 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverde champagne/wijnstop, in verpakking kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Verzilverde champagne/wijnstop, in verpakking
Afmetingen10 x 1 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bedrijvigheid op het water kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bedrijvigheid op het water
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Abstract schilderij
TechniekGouache
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 10!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gesigneerde kleurenlitho - 42/150
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Leo Frank - Molen bij Ede kopen? Bied vanaf 10!
Leo Frank (1884-1959) Molen bij Ede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan de Boer - De filosoof (kikker tussen paddestoelen) kopen? Bied vanaf 10!
Jan de Boer (1877-1946) Nederlands De filosoof (kikker tussen paddestoelen)
TechniekLitho
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Pieter de Jong - Herfst in het bos. kopen? Bied vanaf 10!
Pieter de Jong (1878-1953) Nederlands Herfst in het bos.
Afmetingen52 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Jan Toorop - Dochters van jeruzalem weent niet over mij.... kopen? Bied vanaf 10!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 67 cm (h x b)
€ 10
Coen van Oostrom - Vedrdeiging van oude elands ten spijt kopen? Bied vanaf 10!
Coen van Oostrom Vedrdeiging van oude elands ten spijt
TechniekEts
Afmetingen38 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10