3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 10!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Rick Triest - Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek kopen? Bied vanaf 10!
Rick Triest (1989) Nederlands Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Andries Dirk Copier - Staalblauwe karaf servies Rondo - Leerdam glas kopen? Bied vanaf 10!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Staalblauwe karaf servies Rondo - Leerdam glas
Afmetingen 14 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart glazen vaas - Jema Glasbruk kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Zwart glazen vaas - Jema Glasbruk
Afmetingen 16 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco vaasje met stroomglazuur model 576 - aardewerkfabriek Hollandian kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Art Deco vaasje met stroomglazuur model 576 - aardewerkfabriek Hollandian
Afmetingen 12 x 8 x 8 cm (h x b x d)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau Vlaamse Faience vaas kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Art Nouveau Vlaamse Faience vaas
Afmetingen 25 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Augarten Wien - Porseleinen asbak model Mozart met decor Maria Theresa kopen? Bied vanaf 10!
Augarten Wien (1718) Porseleinen asbak model Mozart met decor Maria Theresa
Afmetingen 2 x 11 x 9.5 cm (h x b x d)
€ 10
Eva Zeisel - Bauhaus stijl aardewerken sigarettenbeker en luciferdooshouder voor Schramberg kopen? Bied vanaf 10!
Eva Zeisel (1906-2011) Amerikaans Hongaars Bauhaus stijl aardewerken sigarettenbeker en luciferdooshouder voor Schramberg
Afmetingen 8 x 11 x 11 cm (h x b x d)
€ 10
Plateelbakkerij Schoonhoven - Tulpenvaas ontwerp Janine Lokhorst kopen? Bied vanaf 10!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands Tulpenvaas ontwerp Janine Lokhorst
Afmetingen 25 x 14.3 x 6.7 cm (h x b x d)
€ 10
Marcella PACKARD - Cotton Blossom kopen? Bied vanaf 10!
Marcella PACKARD (1924-2011) Amerikaans Cotton Blossom
Techniek Rotaprint
Afmetingen 33 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Glass fused onderzetters kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Glass fused onderzetters
Afmetingen 6 x 11.5 cm (h x b)
Gewicht 1145 g
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeanne D'arc buste kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Jeanne D'arc buste
Techniek Gips
Afmetingen 47 x 42 x 27 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Erotische diva Luxure kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Erotische diva Luxure
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 88.5 x 66.5 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bart Hamelink - All together kopen? Bied vanaf 10!
Bart Hamelink (1976) Nederlands All together
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Ger Daniels - Rozen kopen? Bied vanaf 10!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands Rozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 105 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Louis Vincent. Litho, Baden in de jaren 20 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Louis Vincent. Litho, Baden in de jaren 20
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - De ezeltjes kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd De ezeltjes
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel maar wel gesigneerd! kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel maar wel gesigneerd!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Mella Jaarsma - ANIMISME kopen? Bied vanaf 10!
Mella Jaarsma (1960) ANIMISME
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk HOLLANDS GLORIE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 10!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk HOLLANDS GLORIE Handgesigneerd.
Afmetingen 61 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
14k geelgouden entourage hanger bezet met parel en zirkonia kopen? Bied vanaf 10!
14k geelgouden entourage hanger bezet met parel en zirkonia
Techniek Goud
Afmetingen 1.4 x 0.76 cm (h x b)
Gewicht 0.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Roger Lenoir - Titel: Primitive Reality 11 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Roger Lenoir - Titel: Primitive Reality 11
Techniek Computerprint
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Roger Lenoir - Titel: Primitive Reality 10 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Roger Lenoir - Titel: Primitive Reality 10
Techniek Computerprint
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1930 geschilderd olieverf "marktdag Amsterdam" vaag gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd omstreeks 1930 geschilderd olieverf "marktdag Amsterdam" vaag gesigneerd
Afmetingen 37 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte meerkleurige Roos kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Abstracte meerkleurige Roos
Techniek Acryl
Afmetingen 73.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 10
August Walther & Sohne AG - Vier kommen in helder en mat glas kopen? Bied vanaf 10!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Vier kommen in helder en mat glas
Afmetingen 9 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 290 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Evert Root - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 10!
Evert Root (1896-1978) Nederlands Moeder met kind
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd vrouwelijk naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Jan Snellaars - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Jan Snellaars Nederlands Geen titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 43 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Wim Zurne - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Wim Zurne (1953) Nederlands Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Jan van den Thillart - Huwelijksfeest kopen? Bied vanaf 10!
Jan van den Thillart (1904-2002) Nederlands Huwelijksfeest
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Wim van de Plas - poserend naakt kopen? Bied vanaf 10!
Wim van de Plas (1913-1984) Nederlands poserend naakt
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 29 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Otto Bachmann - Paardrijders kopen? Bied vanaf 10!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Paardrijders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Otto Bachmann - Kerk tafereel kopen? Bied vanaf 10!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Kerk tafereel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e Eeuwse wandbord kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 19e Eeuwse wandbord
Afmetingen 5 x 47 x 47 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Betty Eversdijk - ik zie, ik zie wat jij niet ziet kopen? Bied vanaf 10!
Betty Eversdijk (1954) Nederlands ik zie, ik zie wat jij niet ziet
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Antiquarisch Boek - St. Janskerk te 's-Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 10!
Antiquarisch boek St. Janskerk te 's-Hertogenbosch
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 10
Marjolein van de Velde - geleende momenten uit het verleden kopen? Bied vanaf 10!
Marjolein van de Velde (1956) Nederlands geleende momenten uit het verleden
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aum Mhane padhme hu mantra Mandala schilderij kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Aum Mhane padhme hu mantra Mandala schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Janny Tollenaar - Aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10