De Belgische Cobra-kunstenaar Pierre Alechinsky is de langs levende uit deze avant-garde groep. Het werk is in goede staat en niet gesigneerd. Deze lithografie is de voorkant van zijn tentoonstellingscatalogus uit 1962. Zijn oeuvre blijft van onschatbare waarde. Het verrijkt ons begrip over de lyrisch abstracte kunst. Het werk heeft een lijst en kan zo aan de muur.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
prent is goed de uiterste witranden omd e prent heen hebben wat ouderdoms sporen.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50