Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 175
Zeer bijzondere en grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 175 ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (112)

Geplaatst door  Hans1951
1313 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
100 cm
70 cm