Origineel kunstwerk uit 2001 van Nederlands kunstenaar Johan van den Berg. Krijt en potlood op karton. Titel: 'VRUCHT' Gesigneerd op achterzijde van het werk. (zie laatste 2 foto's) Zeer mooi ingelijst met dubbele passepartout. Ophangklaar!
Johan Van Den Berg(1939-2019, Den Haag) was schilder, aquarellist, grafische kunstenaar en dichter. Het grootste deel van zijn kunstwerken zijn non figuratieve abstracten (tempera, krijt). Hij werkte meestal vanuit Den Haag en Antwerpen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 20,00