Veerle Rooms - Graseters

Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!
Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!Veerle Rooms - Graseters kopen? Bied vanaf 25!
  • Veerle Rooms (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1947
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/20
Fraaie zeefdruk van Veerle Roonms
In goede staat
Foto's maken deel uit van de omschrijving.
Het werk is in goede staat bewaard.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 14,50
Wereldwijd € 30,00

Veerle Rooms (1947)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  j4k69dmen
Lid sinds 2023
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
50 cm
70 cm