Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 - Verkocht

Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!

Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!Viktoria Chaloupkova - Ingelijst olieverf op board , ‘Ave Maria’ – 95 x 74 cm -1993 kopen? Bied vanaf 250!
  • Viktoria Chaloupkova (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1993
DragerHardboard
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst95 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 1993 van de Tsjechische kunstenares Viktoria Chaloupkova (1953), getiteld “Ave Maria”.

    -Techniek: Olieverf op board en ingelijst in een houten lijst.

    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder in het werk en met de galeriesticker op de achterkant van het werk.

    -Afmetingen: Lijst, 95 x 74 cm. Board, 80 x 60 cm. Beeld, 79 x 59 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Dr. W.J. Honnebier (1929-2020) en Dr. Barbera Honnebier (1961-2015)).

    -Conditie: In redelijk goede staat. Het werk heeft een kras in de linkerbovenhoek die doorloopt tot in de halo van Maria (zie de 11e foto). De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:

    Viktoria (Victorie) Chaloupkova (Praag, Tsjechië 5 maart 1953), is een Tsjechische schilder, beeldend kunstenaar en ontwerper.

    -Opleiding: Academie voor Toegepaste Kunsten, Praag. Zij studeerde af in 1972.

    Afhandeling: Let op a.u.b.

    -Het werk kan eventueel binnen Nederland verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan eventueel naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:

    -Binnen Nederland: 15,00 euro. Wordt aangetekend verzonden via PostNL.

    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 25,00 euro. Wordt verzonden via GLS.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk
In redelijk goede staat. Het werk heeft een kras in de linkerbovenhoek die doorloopt tot in de halo van Maria (zie de 11e foto). De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Het werk kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 20,00

Viktoria Chaloupkova (1953)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
74 cm
95 cm
59 cm
79 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd10-5-2021 om 0:00
Eindtijd24-5-2021 om 19:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken