Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Fotografie |
Zeldzame, analoge zwart/wit-foto van de befaamde kunstfotograaf Vitaly Butyrin, getiteld 'Dream' en afkomstig uit de collectie 'Civilizations'. Dit is de originele foto die in 1989 tentoongesteld is op de 6e Salon International de La Celle-Saint-Cloud (Frankrijk) en de Salon International de Navidad de Fotografia de Gijon (Spanje). Etiketten op de achterzijde getuigen hiervan.
Kunstenaar: Vitaly Butyrin (Vitalijus Butyrinas) (Rusland/Litouwen, 1947)
Titel: Dream
Jaartal: 1983
Afmetingen: 23 cm x 16,5 cm (foto), 38 cm x 28,5 cm (karton)
Techniek: zwart/wit-foto
Signatuur: verso gesigneerd, monogram blinddruk aan voorzijde
Conditie: in goede staat, met gebruikssporen
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland |
Objectlocatie | Sittard, Nederland |
Starttijd | 27-4-2017 om 19:30 |
Eindtijd | 5-5-2017 om 14:30 |