Vladimir Danilouk - Liggend Naakt - Verkocht

Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!

Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!Vladimir Danilouk - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 350!
  • Vladimir Danilouk (1919-2007)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 x 119 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder goed academisch geschilderd groot naakt van Vladimir Danilouk (Vladimir Aleksandrovich Danilyuk 1919-2007)

Werk is te groot voor verzending per post.
Indien afhalen niet kan , dan kan koerier geregeld worden voor 60 euro (binnen Nederland)

Werk bevind zich in een goed originele staat.

Vladimir Danilouk (1919-2007)

Russisch Russisch

Geplaatst door  dutchsoulbr
10 verkochte items
132 cm
82 cm
119 cm
69 cm