Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd - Verkocht

Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 61,00

Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Waalko Jans Dingemans (jr.) - olieverf Zuid Afrika periode ! Mount Nyanga landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Waalko Jans Dingemans (jr.) (1912-1991)
Jaartal1980
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Waalko Jans Dingemans jr. (Gorinchem 1912 – Westerschouwen 1991), schilder van figuurvoorstelling, landschap (als genre), portret, stadsgezicht, stillevens, zelfportret.

    Dingemans jr. woonde lange tijd in Zuid-Afrika, waar hij bekend werd om zijn sfeervolle ‘landschappen’.

    Ook schilderde hij veel portretten variërend van de koning van Swaziland tot Zuid-Afrikaanse presidenten en ministers.

    Eén van zijn bekendste portretten is dat van Winston Churchill uit 1945.

weinig zichtbare onregelmatigheden. In exclusieve Heydenrijk lijst !

Waalko Jans Dingemans (jr.) (1912-1991)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
53 cm
43 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 61,00
Starttijd:01-06-2019 om 12:24
Eindtijd:15-06-2019 om 21:10
Biedingen (8)
LantainArdwin
11 jun. / 18:20
€ 61
kiwi01
11 jun. / 18:19
€ 51
LantainArdwin
11 jun. / 18:19
€ 50
kiwi01
07 jun. / 10:06
€ 40
aria
07 jun. / 10:06
€ 35
kiwi01
04 jun. / 18:19
€ 30
55TH
04 jun. / 18:19
€ 25
55TH
01 jun. / 21:02
€ 10