Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk - Verkocht

Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Waldo Balart - Goud-, violet- en turquoise-kleurige rechthoeken, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (248)
  • Waldo Balart (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie werk van de in Spanje woonachtige Cubaanse kunstenaar Waldo Balart.  Zeefdruk op BFK Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (88), getiteld (“Rectangulo de Oro Violeta - Turquesa”) en genummerd (9/21).  De gouden rechthoek lijkt ook gemaakt met een soort druktechniek , want er is reliëf langs de randen.  Achterop nog wat stempels, o.a. van de graveur en de uitgever (zie foto 5).

In zeer goede conditie, het enige wat er op het werk is af te dingen is dat er een vouw zit in de witte marge rechts (meer dan 3cm. verwijderd van het beeld).  Goed ingelijst met passe-partout ziet het werk er als mint uit.

Afmetingen: 91cm x 63cm (blad), 78cm x 50cm (beeld)

QQGEO

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:05-11-2017 om 23:31
Eindtijd:20-11-2017 om 20:31
Darkf
20 nov. / 07:35
€ 75