Jan Martens - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Rhani Mohabiersing - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk van de in Spanje woonachtige Cubaanse kunstenaar Waldo Balart. Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (91) en genummerd (36/50). In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 35cm
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-4-2017 om 0:24 |
Eindtijd | 5-5-2017 om 21:29 |