U kijkt hier naar een prachtig werk van deze bekende schilder met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars Het werk is royaal opgezet met paletmes zoals we dat van deze schilder kennen Het werk zit in de originele lijst met kleine niet storende ouderdoms sporen (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl.
Zie de foto's bij dit kavel en overtuig uzelf Veel plezier met bieden
Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track en tracé
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 35,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00