Walter van Oel - abstract

Walter van Oel - abstract kopen? Bied vanaf 500!
Walter van Oel - abstract kopen? Bied vanaf 500!Walter van Oel - abstract kopen? Bied vanaf 500!Walter van Oel - abstract kopen? Bied vanaf 500!
  • Walter van Oel (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1970
Stijl Afrikaans
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 130 x 160 cm (h x b)
Incl. lijst 145 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
mooi groot werk van walter van wel
van Walter gekocht; meer dan 40 jaar in eigendom.

Walter van Oel (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  dwvoetelink
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
175 cm
145 cm
160 cm
130 cm