dwvoetelink
  3. Ervaren verkoper
  5. dwvoetelink

dwvoetelink

Lid sinds 2025 / Almere, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Walter van Oel - abstract kopen? Bied vanaf 500!
Walter van Oel (1942) Nederlands abstract
Afmetingen 145 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500