Walter van Oel (1942)
abstract
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 145 x 175 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |