| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1998 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Paneel |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schildering op board van Walter van Oel. Jaar: 1998. Afmetingen: 60 x 60 cm. Middenonder gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| in goede staat | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||