Walter van Oel - Walter van Oel - Abstracte voorstelling, zeefdruk (ingelijst, groot) - Verkocht

Walter van Oel - Abstracte voorstelling, zeefdruk (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Walter van Oel - Abstracte voorstelling, zeefdruk (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 50!Walter van Oel - Abstracte voorstelling, zeefdruk (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Walter van Oel (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurige zeefdruk van Walter van Oel achter glas in nette strakke lijst.  Handgesigneerd en genummerd met zwarte stift.  Dit is nummer 28 uit een oplage van 200 stuks.

Afmetingen: 74cm x 103cm (incl. lijst), 60cm x 91cm (beeld)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk.

Walter van Oel (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (221)