Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer fraai werk van de Belgiësche fijnschilder Walter Visser
Olieverf op masonite 40 x 35 cm in mooie lijst 53 x 48 cm
Hij behoorde tot de Antwerpse Realistische school.
Hij stamde uit een oude schildersfamile, zijn grootvader, Willem Visser 1895-1951 leerling van Opsomeren genoot in zijn tijdwinst de Scheldestad vooral bekendheid als dier- en landschapschilder
zijn werk is te vinden in binnen en buitenland
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 30-10-2017 om 15:50 |
Eindtijd | 11-11-2017 om 15:50 |