Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt - Verkocht

Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt kopen? Bied vanaf 45!Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt kopen? Bied vanaf 45!Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt kopen? Bied vanaf 45!Walther Klemm - Houtsnede: Noach Landt kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Walther Klemm (1883-1957)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Walther Klemm. Titel: Noah Landet(Noach Landt). Afmetingen blad: H22.5 x b16.5cm. Afmetingen voorstelling: H20.5 x b14.5cm. Rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Biografie: Walther Klemm (* uit de 18e June 1883 in Karlsbad , Oostenrijk-Hongarije ; † 11. Augustus 1957 in Weimar ) was een Duitse schilder, graficus en illustrator.

In goede staat

Walther Klemm (1883-1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
16.5 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-02-2020 om 13:55
Eindtijd:08-05-2020 om 12:36
StephanAst
08 mei / 11:21
€ 45