Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Binnen zijn familie kreeg hij de eerste beginselen van de kunst mee. Daarna studeerde hij aan de Stadsacademie te Maastricht, van 1967 tot 1969 publiciteit en grafische vakken en van 1974 tot 1975 edelsmeden. In 1983 start Ward Windhausen met zijn galerie/kunstuitleen aan de Markt te Roermond. Zijn atelier is hier eveneens gevestigd, waar zijn schilderijen en tekeningen, vaak in gemengde techniek ontstaan. Als kunstenaar werkt hij aanvankelijk met het beoogde eindresultaat al in zijn hoofd. Nu laat hij zich verrassen door de mogelijkheden, die het creatieve proces met zich meebrengt. Een eerste lijn of vlak op een nieuw wit vel schept volgens Ward de verplichting om van zo´n ´aangetast´ oppervlak weer een nieuw harmonieus geheel te maken. Vooral ritme en toon zijn opvallend aanwezig in het spontane en veelal abstracte werk van Ward, waarin relaties tussen mensen altijd een rol spelen.
Thematiek: Stilleven | Bloemen in Delfts blauwe melkkan
Materiaal: Zeefdruk
Lijst: Professioneel ingelijst door De Inlijsterij te Roermond
Dimensies: 33,3x28,4x1 cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brunssum, Nederland |