Wedgwood - Shakespeare's personages - Verkocht

Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!
Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!Wedgwood - Shakespeare's personages kopen? Bied vanaf 1!
  • Wedgwood (1759)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Vintage keramiek / porselein Shakespeare's Personages, All the World's a Stage made in England door Wedgwood. Het item heeft een diameter van ongeveer 26 cm en weegt ongeveer 612 gram.
Geen chipjes, niet beschadigd.
Zal netjes worden verpakt en verzonden.

Wedgwood (1759)

EngelsEngelsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  link1986

Lid sinds 2020
26 verkochte items
26 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 13:19
Eindtijd:10-08-2022 om 19:13
Mieske
10 aug. / 17:43
€ 1