Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " - Verkocht

Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " kopen? Bied vanaf 75!
Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brackmann, zeefdruk in aluminium lijst, titel " Suenos de Curacao " kopen? Bied vanaf 75!
  • Wendie Brauckmann (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Wendie Brauckmann
Titel:
 Sueños de Curaçao
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 78 cm x 98 cm
Oplage: 16 / 99
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In perfecte staat

U kunt de zeefdruk ophalen bij galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

Wendie Brauckmann (1972)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-11-2015 om 18:43
Eindtijd:06-12-2015 om 18:48
henri11111
06 dec. / 18:43
€ 75