Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk DE WIJDE WERELD IN ----INGELIJST. - Verkocht

Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk DE WIJDE WERELD IN ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 75!
  • Wendie Brauckmann (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
Lijst80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Fraaie ingelijste kleurenzeefdruk van Wendie Brauckmann.
Afmeting aluminium lijst  90x80 cm  in zeer goede staat.
handgesigneerd en genummerd  60/99.

Wendie Brauckmann (1972)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2057 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
90 cm
80 cm
66 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-11-2018 om 19:22
Eindtijd:07-12-2018 om 16:50
snoeijer
07 dec. / 16:42
€ 75