Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Spring bouquet
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Münster, Duitsland |
Starttijd | 1-2-2012 om 13:34 |
Eindtijd | 8-2-2012 om 13:34 |