Wibbe Botma - Strand

Wibbe Botma - Strand kopen? Bied vanaf 50!
Wibbe Botma - Strand kopen? Bied vanaf 50!Wibbe Botma - Strand kopen? Bied vanaf 50!
  • Wibbe Botma (1955-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 13 cm (h x b)
Lijst48 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10
Leuke ets, kleine oplage : 10 stuks, genummerd; in aluminium lijst incl. ppt 15 x 12 x 12 x 21 cm
en transparant glas; afmeting van de lijst is 48 x 40 cm; minimalistisch werk.

I.v.m. kans op breuk wordt het werk niet verzonden, kan in overleg worden afgehaald.

Wibbe Botma (1955-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
40 cm
48 cm
13 cm
9 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:06
Eindtijd:17-02-2022 om 19:56
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNumansdorp, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie