5. Wibbe Botma

Wibbe Botma (1955-2012)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wibbe BOTMA (1955 - 2012)

Wibbe Botma - Strand kopen? Bied vanaf 50!

Wibbe Botma - Strand

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd14-07-2021 om 22:37

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst